Dołącz do nas!

 

Oddział Śląsk IFMSA-Poland zawsze szuka nowych ludzi, którzy chcą pomóc w realizacji naszych projektów! Bez względu na to czy jest październik a rok akademicki właśnie się zaczyna, czy może maj i większość myśli już tylko o sesji, zawsze możesz się zapisać!

Zapraszamy nie tylko studentów kierunku lekarskiego. Według naszego Statutu członkiem może zostać każdy "student Wyższej Uczelni Medycznej". A więc kierunek, wydział ani rok studiów nie mają żadnego znaczenia.

 

Członkostwo w Oddziale Śląsk IFMSA-Poland - krok po kroku

 

  1. Wejdź na stronę slask.ifmsa.pl i zarejestruj się
  2. Kliknij przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ i uzupełnij dane w formularzu rejestracyjnym. Następnie musisz czekać do 2 dni, aż Twoje konto zostanie zatwierdzone przez Sekretarza Oddziału. Po tym czasie spróbuj się zalogować danymi podanymi podczas rejestracji i potwierdź swój e-mail. W razie problemów z tym krokiem, śmiało możesz napisać na sekretarz@slask.ifmsa.pl
  3. Opłać składkę członkowską (60zł)
  4. Po zalogowaniu się kliknij w zakładkę "Składki" i wykonaj przelew tradycyjny lub przy pomocy Dotpay

 

Po wykonaniu tych kroków jesteś oficjalnym członkiem IFMSA-Poland. Jednak aby w pełni korzystać z możliwości, warto zrobić jeszcze kilka rzeczy:

 

Zapraszamy też na spotkania informacyjne, które organizujemy kilka razy do roku. Informacje o najbliższym pojawią się wkrótce.

 

Polecamy również nasz poradnik How to IFMSA-Poland, gdzie krok po kroku opisane jest jak do nas dołączyć, jak się zaangażować i wiele innych.

Kontakt z nami


Do
góry