WITAJ NA STRONIE PEER SUPPORTU ŁÓDŹ!

Zaczynasz naukę na UMEDzie i nie wiesz co Cię czeka? Masz mnóstwo pytań, ale naprawdę ciężko jest znaleźć na nie odpowiedź? A może jesteś pierwszy raz w Łodzi i nie możesz się odnaleść? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce!

Głównym celem projektu "Peer Support" jest pomoc kolegom z I roku w stawianiu pierwszych kroków w medycznym świecie. Każdy student medycyny wie, że jest to niełatwe. Właśnie dlatego tak ważne jest wsparcie rówieśnicze, które zapewnia projekt.

W ramach projektu Peer Support organizowane są róże akcje. Stałym punktem jest wręczanie pierwszakom "welcomebag-ów" na spotkaniu informacyjnym organizowanym przez Dziekanat Wydziału Lekarskiego. Odbywają się również warsztaty z różnych dziedzin medycyny. Obejmują zarówno zagadnienia kliniczne takie jak szycie chirurgiczne i osłuchiwanie, jak również inne np. edukację medyczną. Na spotkaniach zawsze znajdujemy czas na wygłoszenie prezentacji nt. przedmiotów na I roku, sposobach radzenia sobie ze stresem, czy metodach efektywnej nauki.

Jest to wyjątkowy projekt, który daje możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami i obserwacjami z młodszymi koleżankami i kolegami. Stanowi świetną okazję do zasiania w studentach I roku pasji do medycyny.

Chcesz być na bieżąco? Zapraszamy na nasz lokalny fanpejdż. To właśnie tu będą podane wszystkie aktualności i nowinki na aktualny rok akademicki: 

https://www.facebook.com/umedlodzpeersupport?fref=ts

 

 

 


Mapa lokalizacji

  • Zajęcia
  • Gdzie zjeść
  • Gdzie się bawić
  • Zabytki

Kontakt z nami


Do
góry