Droga Koleżanko i drogi Kolego,

witajcie na szczecińskiej stronie PeerSupportu! Znajdziesz tutaj wiele informacji, które pozwolą Ci bezstresowo wkroczyć w nowy rozdział Twojego życia. Nie znajdziesz tutaj gotowego przepisu na zdanie egzaminów, bo tego musisz nauczyć się sam. Dowiesz się za to jak sprawić, by najbliższe lata były czymś więcej niż tylko nauką.

Pomorski  Uniwersytet Medyczny to nie tylko instytucja, która umożliwia ci zdobycie  wykształcenia, to również szansa na samorealizację w innych dziedzinach życia. Wymiany międzynarodowe, praktyki zagraniczne, integracja ze studentami z innych uczelni, badania naukowe, działalność na rzecz mieszkańców Szczecina, muzyka, zabawa, imprezy…

To, co możesz osiągnąć zależy wyłącznie od Ciebie. Jako starsi koledzy wiemy, że najtrudniejsze na studiach jest znalezienie złotego środka pomiędzy obowiązkami związanymi z zajęciami, a znalezieniem czasu dla siebie i swoich pasji.

Przeczytaj uważnie treść zawartą w tym przewodniku i rzuć się na głęboką wodę. Zapracuj na wyjątkowe wspomnienia i odnajdź w sobie charyzmę do działania.

Mamy nadzieję, że niebawem będziemy mogli Wam pogratulować i powiedzieć: witamy w gronie studentów Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego!

 


Mapa lokalizacji

  • Zajęcia
  • Gdzie zjeść
  • Gdzie się bawić
  • Zabytki

Kontakt z nami


Do
góry