Cześć!

Miło nam Cię powitać na stronie Peer Supportu, tworzonej przez członków i członkinie Oddziału Poznań Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Stronę tworzymy my, studenci i studentki, dla przyszłych studentów i studentek, a już niedługo naszych kolegów i koleżanek z Uczelni - Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Wierzymy, że z naszą pomocą bez problemu przejdziesz przez pierwsze miesiące studiów i z chęcią będziesz przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie kolejnym rocznikom.

 

Kim jesteśmy?

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland jest organizacją zrzeszającą studentów medycyny i młodych lekarzy. W ramach swej działalności należy do Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Studentów Medycyny - IFMSA (International Federation of Medical Students Associations). IFMSA jest największą na świecie organizacją studencką. Działa w niej ponad 1,3 mln młodych ludzi ze 129 państw.

 

Czym jest projekt Peer Support?

To akcja stworzona dla Ciebie - studenta_ki 1. roku, aby pomóc Ci odnaleźć się w pierwszych tygodniach na Uczelni. Wiemy, że początki bywają trudne, a odnalezienie wiarygodnych informacji nt. uczelni, miasta, książek czy przedmiotów to niełatwe zadanie. Dlatego spieszymy Ci z pomocą!

 

Na naszej stronie zdradzamy?

  • Czego potrzebujesz na 1. rok?

  • Jak wyglądają zajęcia na 1. roku?

  • Jak poruszać się po Poznaniu?

  • Gdzie zamieszkać?

 

Mamy nadzieję, że nasza strona pomoże Ci przeżyć pierwsze dni na Uczelni, stanowiące często nie lada wyzwanie i pozwoli Ci na jak najlepsze przygotowanie do pierwszych zajęć. Do zobaczenia w październiku!

Kontakt z nami


Do
góry