Ogromnie się cieszymy, ponieważ tu jesteś, bo to oznacza, że właśnie zaczynasz wspaniałą przygodę z medycyną w Naszym urokliwym i zaskakującym mieście!  Idąc na kierunek lekarski musisz sobie zdawać sprawę, że podejmujesz się wyzwania! Mówi się, że medycyna jest jednym z kierunków, na którym niewiedza powinna być powodem do wstydu. Wyzwaniem w byciu na medycynie jest nie tylko opanowanie materiału, który pozwoli uzyskać Ci dyplom lekarza, ale również umiejętne gospodarowanie czasem, żeby móc korzystać z uroków studiowania. Dlatego, my -  Studenci CM UMK z różnych lat kierunku lekarskiego połączyliśmy siły i działamy min. na takiej stronie, żeby pomóc Ci to osiągnąć!

Nim przejdziemy do podania przepisu na ten sukces, chcielibyśmy opowiedzieć Ci kilka słów o mieście, w którym będziesz studiował/a.

Niektórzy śmieją się, że  Bydgoszcz to „Brzydgoszcz”, ale prawda jest taka, że mówią tak tylko ludzie z Torunia, którzy są zazdrośni, że Bydgoszcz ma pewne rzeczy, których Toruń nie ma. No bo jakie inne miasto w Polsce ma jednocześnie w sobie elementy Wenecji i Londynu? Nasza bydgoska Wenecja to część zielonej, pełnej zabytków wysypy Młynskiej zlokalizowanej w samym centrum miasta. To na naszym bydgoskim Starym Rynku o 13:13 i 21:13 możesz zobaczyć Pana Twardowskiego wychodzącego z okna. Ale żeby dowiedzieć się czemu linoskoczek wisi na linie bez zabezpieczenia albo co łączy Polę Negrii i posąg łuczniczki musisz przyjechać do Bydgoszczy i zapytać o to Nas.

Więcej o rekrutacji znajdziesz: 
https://www.cm.umk.pl/rekrutacja.html
 

Wiemy, że jako przyszły student medycyny chcialbyś juz wszystko dokładnie wiedzieć jakie przedmioty, gdzie zamieszkać,  ale na te informacje prosimy jeszcze chwile cierpliwe zaczekać!


Mapa lokalizacji

  • Zajęcia
  • Gdzie zjeść
  • Gdzie się bawić
  • Zabytki

Kontakt z nami


Do
góry