Cześć!
 
Witamy na naszej krakowskiej uczelni!
 
Na tej stronie znajdziecie niezbędne informacje do przeżycia na UJ CM. Na początku wszystko może wydawać się abstrakcyjne, ale wraz z upływem czasu nabierze sensu.
 
- W Lokalizacje znajduje się mapka, na której zaznaczone są popularne miejsca dla studentów tj. bary i kawiarnie. 
- W Aplikacja na UJ znajdziecie niezbędne informacje na temat rekrutacji na naszą uczelnię. 
- Wprowadziliśmy także zakładkę Czytelnie w Krakowie, które pozwolą Wam znaleźć dla siebie odpowiednie miejsce do nauki (gdzie podpatrzycie z czego Sąsiad się uczy i znajdziecie ciszę), a także pozyskacie odpowiednią literaturę. 
- Znajdziecie tutaj także poradnik o tym jak znaleźć dobre mieszkanie i informację dotyczące komunikacji miejskiej w Krakowie. 
- To co z pewnością Was najbardziej zainteresuje, to zakładka Z czego się uczyć? i Przedmioty.
 
 
 
Ale wiadomo - nie samą nauką student żyje! Brzmi to abstrakcyjnie, ale robienie czegoś więcej, w przerwach od nauki, motywuje do dalszego działania i chroni przed popadnięciem w rutynę. Zachęcamy Was do udzielania się! Polecamy akcje IFMSA-Poland, w których możecie nauczyć wielu przydatnych umiejętności (np. mierzenia poziom glukozy we krwi, pomiaru ciśnienia tętniczego krwi, badaniu piersi oraz jąder i wiele więcej). Dodatkowo możecie uczestniczyć w pojedynczych warsztatach, np. Warsztaty Szycia Chirurgicznego, Warsztaty EKG i Warsztaty Badania Fizykalnego. 
 
Więcej na ten temat dowiecie się wkrótce. Dodatkowo już teraz przekazujemy Wam spis rzeczy, które trzeba i warto mieć --> https://drive.google.com/file/d/1hs3GVEhEqhzDLuvHaZyEc9Ds3bR4o8MJ/view
Wasz Peer Support
IFMSA-Poland, Oddział Kraków
P.S.
Koniecznie zarezerwujcie sobie czas na ostatni tydzień września, ponieważ wtedy będzie się najwięcej działo! Będziemy Was jeszcze o wszystkim informować (na grupie facebookowej).

Mapa lokalizacji

  • Zajęcia
  • Gdzie zjeść
  • Gdzie się bawić
  • Zabytki

Kontakt z nami


Do
góry