IFMSA-Poland – o nas

Kim jesteśmy?

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland jest organizacją zrzeszającą studentów wszystkich kierunków lekarskich w Polsce. IFMSA to największa na świecie organizacja studencka, do której poprzez organizacje krajowe należą studenci ze 121 państw. W sumie w ramach IFMSA działa 1,4 mln młodych medyków na świecie. Ze względu na zakres działania, cała struktura IFMSA została podzielona na Programy Stałe: Praktyki Wakacyjne, Wymiana Naukowa, Edukacja Medyczna, Zdrowie Publiczne, Zdrowie Reprodukcyjne i AIDS, a także Prawa Człowieka i Pokój na Świecie.


 

Co robimy?

Członkostwo w IFMSA-Poland to najlepszy sposób na zdobywanie wiedzy w przyjemnej i koleżeńskiej atmosferze, aktywne spędzanie wolnego czasu oraz nawiązanie przyjaźni, które trwają przez lata. Dzięki dołączeniu do naszej organizacji każdy student może:
- wyjechać na miesięczne praktyki wakacyjne lub wymianę naukową, poznając obce kultury i ludzi z całego świata,
- brać udział w warsztatach, szkoleniach z zakresu medycyny i nie tylko,
- sprawdzić się w działalności na rzecz profilaktyki zdrowotnej,
- stać na straży praw człowieka,
- spotykać studentów medycyny z całej Polski i świata.


 

Oddział Kraków IFMSA-Poland jest największym i najprężniej działającym oddziałem Stowarzyszenia. Zrzesza on studentów kierunków medycznych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członkowie Oddziału Kraków pełnią wiele kluczowych funkcji w strukturach IFMSA zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Aby poznać bieżące akcje i wydarzenia w naszym oddziale, zapraszamy na naszą stronę na portalu Facebook!

http://krakow.ifmsa.pl/

 

 

 

Kontakt z nami


Do
góry