Wiemy, że pierwsze dni w nowym miejscu wcale nie należą do najłatwiejszych. Nie martwcie się! Nie jesteście w tym sami. Pomyłka budynków, sal to norma, więc bez stresu. Każdy z nas przez to przechodził :) Prowadzący w tych kwestiach również są bardzo wyrozumiali. Jako starsi koledzy i koleżanki chcemy pomóc Wam odnaleźć się na naszej uczelni. Poniżej prezentujemy  spis budynków i ulic, gdzie prowadzone są poszczególne przedmioty, a także gdzie znajdują się poszczególne akademiki i kluby studenckie.

Zajęcia:

- Ćwiczenia z anatomii prowadzone są w budynku O przy ul. Zyty 26 na terenie szpitala. Dochodząc na zajęcia będziesz mógł poczuć "medyczny klimat" mijając pacjentów, lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych, czy różne budynki oddziałów szpitalnych :D  Ulubiony przedmiot studentów I-go roku, jakim jest histologia także znajduje się w tym samym budynku lecz piętro wyżej lub słynne "tam u góry", które niejednokrotnie zapewne usłyszycie. Gdzie, kiedy i od kogo? Sami się przekonacie :) Tu przybywać będziecie także na seminaria z cytofizjologii w 2 semestrze.

- Seminaria i laboratoria z biochemii w budynku A-29 przy ul.Szafrana 4a , podobnie jak laboratoria z biofizyki i biostatystyki.

- Ćwiczenia z j. angielskiego. Tu w zależności od prowadzącego odbywać się mogą przy ul. Energetyków 2 lub Szafrana 2 w budynku A-2.

- Informatyka w 2 semestrze odbywa się na Campusie B w budynku A-16 przy al. Wojska Polskiego 69. 

Akademiki, kluby studenkie, biblioteka:

- Akademiki Vicewersal (al. Wojska Polskiego 65), Wcześniak (al. Wojska Polskiego 67) znajdują się na Campusie B.

- Ziemowit (ul. Szafrana 8) , Rzepicha (ul. Podgórna 50b), SBM (ul. Wyspiańskiego 60) i Piast (ul. Podgórna 50c) na Campusie A.

- Biblioteka Uniwersytecka al. Wojska Polskiego 71

- Klub Studencki "U Ojca" ul. Szafrana 8

- Klub Studencki "Gęba" al. Wojska Polskiego 69, "Wyspa" al. Wojska Polskiego 65

Mamy nadzieję, że powyższa rozpiska nieco ułatwi Wam pierwsze dni, tygodnie na uczelni i pozwoli Wam się szybciej zaklimatyzować w studenckim świecie! Do zobaczenia od października na UZ :)

Brak opisu.

 

Brak opisu.

 

Kontakt z nami


Do
góry