Cześć!

Gratulacje i witamy na WUMie! Na stronie znajdziecie informacje z poprzedniej edycji Peer Supportu! Nie martwcie się zmian nie było dużo i zostaną one poprawione w w lipcu 2020 roku! Jeśli preferujecie poradnik "Ogarnij się na WUMie" w postaci pliku pdf  - znajdziecie go na naszym Fanpage :)

Jesteśmy tutaj by przekazać Ci doświadczenie starszych kolegów z kierunku lekarskiego! Od lat przygotowujemy ten poradnik, by pomóc pierwszakom w stawianiu pierwszych kroków w murach naszej uczelni! Kim jesteśmy? Jesteśmy z Programu Peer Support Oddziału Warszawskiego IFMSA-Poland (Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny).

W poradniku przygotowaliśmy informacje dotyczące poszczególnych przedmiotów, mapę Warszawy z zaznaczonymi kampusami i innymi obiektami obok nich oraz inne sprawy związane z życiem naszej uczelni.

Jeśli uważasz, że przewodnik to za mało, zawsze możesz się z nami skontaktować. Ponadto chcemy poinformować, że po roku przerwy wracamy z tworzeniem par Peer i Supporter

Na czym to polega? Supporter to starszy kolega, którzy przeżył już pierwszy rok (i nawet więcej) medycyny na WUMie i chętnie pomoże! Peer to student pierwszego roku, który taką pomoc uzyska. Te losowe znajomości czasami trwają całe studia, umożliwiając bezcenną wymianę informacji i pomoc w kolejnych latach studiów. Oczywiście poza tym jest to świetna forma integracji ze starszymi kolegami. Już wkrótce pojawią się informacje na naszym fanpage’u!

Chcieliśmy również poinformować, że nie wszystkie rzeczy zawarte tutaj lub przekazane z ust starszych kolegów mogą być aktualne. W końcu „wszystko płynie”, a wraz z tym zmieniają się zasady lub niektóre rzeczy w zakładach i katedrach.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy i spokojniej zaczniesz pierwszy rok! Ucieszylibyśmy się również, gdybyś to również Ty za rok pomagał młodszym studentom w „Ogarnięciu się na WUMie” 

Pozdrawiamy,

Zespół Peer Supportu
Oddział Warszawa IFMSA-Poland

 


Autorka wersji 2019/2020: Emilia Płatos

Autorzy poprzednich wersji: Aleksandra Pohadajło, Marcin Cackowski

Emilia Płatos
Koordynatorka Lokalny Projektu “Peer Support”
Tel.: +48 536 922 345 | E-mail:  lome@warszawa.ifmsa.pl
Oddział Warszawa Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland 

 


Mapa lokalizacji

  • Zajęcia
  • Gdzie zjeść
  • Gdzie się bawić
  • Zabytki

Kontakt z nami

+48 22 654 32 12


Do
góry