Dotarliśmy do jednego z najprzyjemniejszych aspektów studiowania- otóż w temacie akademików zawiera się również strefa towarzyska. Na tym polu Radom nie ma sobie równych-  Bliźniak, odświeżony Wcześniak czy też Walet- to perły.

Pokoje akademika "Bliźniak" to nowoczesne mini kawalerki, w których każdy z nas ma do dyspozycji m.in. płytę indukcyjną, lodówkę czy łazienkę; wyposażenie i wystrój są nowe-takich warunków w tych cenach nie znajdziecie praktycznie nigdzie.Szczególnie polecamy pokoje na wyższych piętrach z widokiem na pobliskie tereny zielone i osiedle domków jednorodzinnych.  Powodem, by zostać włączonym w brać akademicką jest bliskość uczelni- około 7 minut spokojnego spaceru.

Odległość od przystanku, sklepów spożywczych, punktów gastronomicznych- to kolejne superlatywy. Nie oszukujmy się-przepływ informacji wśród mieszkańców osiąga prędkość światła. Ponadto tutaj wszyscy czują irracjonalną więź, wspólne imprezy, nauka tudzież zwyczajne spotkania w windzie powodują, iż nikt nie czuje się samotny. Gdy tylko robi się ciepło, większość z nas spędza czas wolny w tzw. ogródku przy akademikach, gdzie do dyspozycji są ławy czy grill.  Warto zaryzykować i wtopić się w akademicki tłum, a być może niejednego uratuje to od załamania tak charakterystycznego dla przeżartych stresem medyków. 

Gdzie szukać mieszkania?

Jeśli natomiast zdecydujecie się na mieszkanie-polecamy wybór lokalizacji najlepiej pobliskiej do ulicy Akademickiej i Chrobrego. Na Waszym miejscu szczególnie bralibyśmy pod uwagę następujące osiedla: Akademickie, Gołębiów i Michałów.

Kontakt z nami


Do
góry