Jesteśmy młodziutkim, raczkującym jeszcze Oddziałem-Kandydat. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już wiosną staniemy się kolejną cegiełką tworzącą IFMSA-Poland. Żadna uczelnia nie zrobiła tego jeszcze w tak krótkim czasie, ale co tu dużo mówić- challenge accepted!

Nie pytajcie po co, tylko jak pomóc? Otóż całkiem niedawno udało nam się wywołać uśmiech, ba, salwy śmiechu wśród najmłodszych pacjentów pobliskiego szpitala. Wystarczyło wskoczyć w strój pociesznych maskotek, przeczytać parę linijek bajki, zagrać w planszówki.

Ponadto, świadomi swych przyszłych obowiązków, już teraz zorganizowaliśmy warsztaty z szycia chirurgicznego oraz USG.

Radom nie próżnował w te wakacje, część ekipy dzielnie stawiła się na mieście - z powodzeniem przeprowadzaliśmy pokaz pierwszej pomocy i uczestniczyliśmy w zabezpieczeniu wystawy psów rasowych.

Już w październiku planujemy zorganizować kolejne akcje, niektóre z nich klikudniowe…m.in. „Zdrowie pod Kontrolą” w Galerii Słonecznej oddalonej 15 minut pieszo od kampusu :)

Ponadto trójka z nas uczestniczyła w wiosennym Zgromadzeniu Delegatów IFMSA w Katowicach, na którym braliśmy udział w wielu wartościowych warsztatach i wykładach- jesienią planujemy edukować się w większym gronie!

Mamy głowy pełne marzeń, planów, więc jeżeli chcecie jakkolwiek przyczynić się do ich realizacji to nie wstydźcie się, dajcie znać! Kto nie ryzukuje ten nie żyje :D

Dla Was-pierwszaków-mamy zaplanowane juz pierwsze spotkania integracyjne, na których jako koledzy z roku wyżej chętnie udzielimy wszystkich nurtujących Was informacji.

Oczywiście jak najbardziej możecie odezwać się do kogoś z nas na facebooku, gorąco zapraszamy też do naszej grupy IFMSA-Poland Radom. :)

Do zobaczenia!

Kontakt z nami

+48 22 654 32 12


Do
góry